Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
blogdefault

Prima Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

admin 28 Mar 2019 Genel 167  0
0nur - SEO

P

Prima müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için Prima iletişim mail adresi, iletişim numarası ya da form üzerinden iletişim kurmak istiyor olabilirsiniz. Resmi İnternet sitesi üzerinden edinilmiş olan en doğru bilgiler sayesinde, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek çok kolay.

İlk olarak hangi iletişim kanalı üzerinden yetkililere ulaşmak istediğinizi belirleyin. Sonrasında direkt olarak bağlantı kurmak adına iletişim kanallarını doğru bir şekilde kullanın. İletişim seçenekleri içinde mail adresi bulunmuyor. Yani kendi mail adresiniz üzerinden direkt mail atabileceğiniz bir adres yok. Ancak tıpkı mail gibi kullanabileceğiniz bir iletişim formu bulunuyor. Bunun için ‘‘E-posta gönder’’ butonunu kullanarak, bu iletişim formuna erişmeniz mümkündür. Direkt olarak açılan sayfada sizden istenen bilgilerin girişini yaparak, iletmek istediğiniz mesajı iletebilirsiniz. Sorun yaşamadan direkt olarak bilgi vermeniz mümkün dür.

Prima iletişim formu için istenen bilgiler aşağıdaki gibidir.

  • Açılan sayfada yan yana verilmiş olan iki kutucuk isim soy isim içindir. Bu bilgilerin girişini doğru şekilde yapmalısınız.
  • Altında yer alan kutucuk ise e-posta adresiniz içindir. Bu alana e-posta adresinizi yazın ve size yapılan dönüşün ilk etapta mail adresi üzerinden olabileceğini unutmayın.
  • Yanında yer alan alana ise telefon numaranızı gireceksiniz. Acil bir dönüş gerekmesi durumunda telefon numaranız üzerinden yetkililerin size ulaşması mümkündür.
  • Yazma nedeni şeklinde verilmiş olan alanda ise iletişim kurma sebebinizi işaretleyeceksiniz. Ürün bulma, yaşanan bir sorun, yorum gibi seçeneklerin olduğunu görebilirsiniz.
  • Son olarak mesaj kısmına en fazla 4.000 karakter olmak koşuluyla mesajınızı yazabilirsiniz.

Dilerseniz direkt olarak siz de müşteri hizmetlerine telefonla bağlanabilirsiniz. Verilmiş olan telefon numarası üzerinden anında iletişim kurulabiliyor.

Çalışma Saatleri;

  • Pazartesi – Cuma 08.45 ile 16.45 arasındadır.

Sunulan hizmetin kalitesini kanıtlamak adına, size en iyi şekilde hizmet verilecektir. Müşteri hizmetlerinin çözüm odaklı oluşu, en kısa sürede sizin taleplerinize karşılık vermesi önemlidir. Prima iletişim numarası üzerinden anında iletişim kurma hakkınızın olduğunu unutmayın. Çalışma saatleri içine erişim sağlayarak, en hızlı şekilde probleminizi çözün.

  Tüketici İlişkileri Danışma Hattı 08502200911 

https://pgconsumersupport.secure.force.com/ContactUs/emailus?brand=Prima&country=Turkey&language=Turkish

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir