Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
clash royale nedir

Clash Royale Oyunu

admin 03 Tem 2018 Strateji Oyunları 386  0
0nur - SEO

Clash Royale Oyunu

Savaş oyunlarını seviyorsanız aynı zamanda iyi bir strateji uzmanı olduğunuzu düşünüyorsanız Clash Royale oyunu tam size hitap eden bir oyundur. Oyun Supercell firmasının amiral oyunlarından bir haline gelmiş durumdadır. Zaten oyuna meraklı insanlar Supercell firmasının ne kadar kaliteli ve yüksek bütçeli oyunlara imza attıklarını biliyorlardır. Oyun birçok kişide bağımlılık derecesinde etki yapmaktadır. Gelin size bu güzel ve başarılı oyundan bahsedelim.

Clash Royale Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuna 1. Seviyeden başlıyorsunuz ve bu seviyede birinci arenada mücadele ediyorsunuz. Oyunun başlangıcında oyunlarda kullanmak adına çeşitli güçleri olan kartlar verilmektedir. Bu kartların hepsinde farklı iksir numaraları vardır. Yanı bunun anlamı bu kartı oyuna sürüp kahramanı aktif etmek için gerekli iksir miktarını göstermektedir.

Arenaya girip online bir rakip seçildiğinde 2 yardımcı kule ve birde kralın bulunduğu ana kule bulunmaktadır. Ana kulesi yıkılan oyuncu oyunu kaybetmektedir. Her kule 1 yıldız vermektedir. Yani 2 yan kuleyi yıktığınızda siz yenilseniz bile 2 yıldız almış olursunuz. Eğer 3 dakikalık zaman diliminde eşitlik olursa bir dakikalık uzatma dilimine geçilmektedir. Kazandığını zaman size çeşitli değerlerde sandık verilmektedir. Süresi dolduğunda sandıktan yeni kahramanlar ve diğer kahramanların geliştirmeleri çıkabilmektedir.

Bu oyun tamamen strateji üzerine kurulmuştur. Bundan dolayı seçeceğiniz oyun desteniz kritik öneme sahiptir. Geliştikçe zafer kazandıkça daha üst seviye arenalarda oynama hak kazanılmaktadır.

Clash Royale Oyun Boyutu

Clash Royale oyun boyutu olarak 94 MB gibi kalitesine ve özelliklerine göre oldukça uygun bir alan kaplamaktadır. Kısa sürede 100 milyon gibi etkileyici bir kullanıcı sayısına ulaşan oyun çok eski modeller haricinde birçok akıllı telefon modelinde oynanabilmektedir.

Clash Royale Grafik Özellikleri

Clash Royale grafik özellikleri bakımından son derece kaliteli durumdadır. Özellikle oyun oynarken insanı kendisine bağlayan bir görselliğe sahiptir. Ve sürekli kendini geliştiren ve güncellenen oyun kısa süre zarflarında sürekli güncelleme almaktadır.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir