Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
Computex 2018: ASUS Yeni ZenBook ve VivoBook

Computex 2018: ASUS Yeni ZenBook ve VivoBook

admin 07 Tem 2018 Genel 66  0
0nur - SEO

Computex 2018: ASUS Yeni ZenBook ve VivoBook Serilerini,

Proje Precog Konseptini ve İlk Sağlık Hizmetini Sunar
2018/06/05
Computex basın toplantısında 2018 ASUS Başkanı Jonney Shih interaktif ScreenPad ™ teknolojisi ile Zenbook Pro 15 ve Pro 14 Zenbook gibi yeni ürünler sunuyor. Ayrıca üç kez ödüllü ZenBook S, yeni bir VivoBook serisi ve VivoWatch BP portatif tansiyon monitörünü de gösterecek. Bu bağlamda, aktris Gal Gadot kampanya #CreativePower ile yeni dizüstü hat-up için bir marka elçisi olarak sunulmuştur. Ayrıca ASUS, Yapay Zeka (AI) ile dünyanın ilk dönüştürülebilir çift ekranlı dizüstü bilgisayarı olan Project Precog’a bir göz atacak. Çift ekranlı tasarım, daha da çok yönlü ve verimli bir çalışma olanağı sağlar ve akıllı dokunma ve şarj etme işlevi gibi akıllı özellikler, kullanıcıya tamamen yeni bir PC deneyimi sunar.

Computex 2018: ASUS Yeni ZenBook ve VivoBook

Computex 2018: ASUS Yeni ZenBook ve VivoBook

ASUS, ZenBook Pro Serisini Interactive ScreenPad ™ ve Gal Gadot ile Yeni Dizüstü Serisi için Marka Elçileri olarak tanıttı.
Zarif ve mobil ZenBook S, Computex 2018 Yılın En İyi Tercihi, En İyi Seçim Altın Ödülü ve d & i Ödülleri’ni kazandı.
Özel HealthAI kan basıncı analizi teknolojisi ile ASUS VivoWatch BP
Yani Shih “Son üç yıl içinde, ASUS benzersiz bilgi işlem deneyimi için her ayrıntıyı mükemmelleştirmek olduğu gibi aynı zamanda sürekli yeni yenilikler üzerinde odaklanmıştır.” “Amacımız, kullanıcılarımızın yaratıcı gücünü uyandırmak ve bunları hayata geçirmelerini sağlamak. Yapay zeka gibi yeni teknolojileri de kullanıyoruz. ”

, Ince, şık ve güçlü: Elimizdeki zaman Chris Walker Müşteri Bilgi İşlem Grubu Intel başkan yardımcısı, ASUS ile uzun bir işbirliği yorumda,” yedi yıl önce ASUS Zenbook geliştirdi, Ultrabook ile mobil bilgisayar yeniden tanımlandı. Her zaman ortaklarımızla yenilik yaptık – ve ASUS ZenBook Pro Serisi ile yaptığımız şey bu. ”

Paul Donovan Microsoft başkan yardımcısı, Ortak Cihazlar ve Çözümler ekliyor: “ASUS ileri ileri mümkün olanın sınırlarını zorlayan ve aynı derecede heyecan verici cihazlar ile Windows kullanıcıları heyecan verici yeni deneyimler verir. Yeni Vivo Kitap ve ZenBooks ince ve zariftir ve Zenbook Pro 15 ve ScreenPad ™ ile Skype gibi uygulamalar, etkileşim, Microsoft Office ve Microsoft Kenar ile yepyeni bir şekilde yapmasını sağlar. “

PSVR Nasıl Televizyonsuz Kullanılır
PSVR Nasıl Televizyonsuz Kullanılır?
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir