Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Erkekler Neden Kadınları Anlamaz?

admin 05 Tem 2018 Genel 406  0
0nur - SEO

Erkekler Neden Kadınları Anlamaz?

Kadınlar yaşadıkları ilişkilerde veya yaşadıkları hayatta birçok sorun ile karşı karşıya kalabilirler. Düşünce ve fikir edinme kadınlar için vazgeçilmez bir şeydir. Öyle ki bir konu hakkında binlerce fikir üretebilirler. Fakat erkekler genel olarak kapalı kutudur. Her şeye bir açıdan bakmayı tercih ederler. Bu durumda kadınların aklına erkekler neden kadınları anlamaz sorusunu getirmektedir.

Düşünmekten Uzak Olmaları 

Kadınlar erkeklere göre daha detaycıdır. Erkekler ise net bir alandan bakmayı ve net bir alandan değerlendirmeyi tercih etmektedir. Bu nedenle de kadınların yaptıkları ve düşünceleri erkeklere göre saçma gelmektedir. Bunun yarattığı en büyük sorun ise anlaşılmamaktır. Erkek eğer kafasında bir şablon oluşturmuşsa istediğinizi söyleyebilirsiniz. Çünkü sizi hiçbir şekilde anlayamayacaktır.

Saçma ve Gereksiz Buldukları İçin

Erkekler neden anlamaz alanında kesinlikle en büyük nedenlerden biridir. Çünkü erkeklere göre kadınlar saçma ve gereksiz düşünceler içerisindedir. Birçok konuda detaycı olmaları erkeklere göre bu şekilde lanse edilmektedir. Bu durumda arada ki anlama ihtimalini neredeyse sıfıra indirmektedir.

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir