Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

GOG PlayStation One Classics

admin 25 Tem 2018 Genel 322  0
0nur - SEO

GOG.com, kendini klasik oyunların evi olarak kurmuştur. GOG’un asıl misyonu, modern sistemlerde bulunması zor hatta klasik olarak oynanamayan klasik oyunları yeniden canlandırmak ve onları yeni bir kitleye geri getirmek oldu. Şimdiye kadar, her şey PC oyunlarının geçmişi hakkındaydı, fakat GOG.com’un klasik konsol oyunlarını hizmete sunma olasılığını düşündüğü ortaya çıkıyor.

Konsol oyunlarının geçmişi, korsan ROM’lar dışında PC’ye hiç bulamayan binlerce oyunla doludur, ancak GOG’deki ürün müdürü Marcin Paczynski, bunun gelecekte değişebileceğine dair yeni bir NoClip belgeselinde olduğunu söyledi.

Paczynski , “PlayStation 1 oyunlarına sahip olmayı çok isterim  dedi. “Ben bir noktada mümkün olabileceğini düşünüyorum. Ancak, araştırmayı yaptığımız için toplayabildiğimiz şeyden, hakların nasıl yapılandırıldığından dolayı çok karmaşık olabilir. Ancak, bunun imkansız olduğunu söylemem.

“GOG’de konsol oyunlarına sahip olmayı çok isterim çünkü onları işe yaratabilirdik. Belki zaten denedik. ”

Bu, GOG ofislerinde fikrin kesinlikle akıp gidiyormuş gibi geliyor, ancak zor durumda olabilecek lisans sahipleri ile birlikte atlamak için bir takım engeller var. Özellikle, kullanılan öykünme yazılımıyla ilgili bazı kabus sorunları olduğunu hayal etmeliyiz. Yine de, PS1, PS2, SNES, NES, Sega Saturn gibi eski oyunları görmek ve sonuçta resmi bir şekilde PC’ye giden yolu bulmak harika olurdu.

Bir notta, henüz NoClip belgesellerini incelemekten zevk almadıysanız, kesinlikle tavsiye edilir. Danny O’Dwyer bir şeyler biliyor ve Fallout 76, Warframe, Witcher 3, Rocket League ve daha fazlasının gelişimine dair oldukça etkileyici bilgiler var.

Hangi klasik konsol oyunlarını GOG’de DRM-free olarak görmek istersiniz? Konsol klasikleri PC yeniden piyasaya sürülecek bir pazar olduğunu düşünüyor musunuz? Bilmemize izin ver!

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir