GOOGLE-BLOGCUBIZ-548x365

Google Pozisyon Bulucu

admin 16 Ağu 2017 blog yaz 149  0

Google Pozisyon Bulucu

En çok sevilen ve en çok kullanılan webmaster araçlarından biri olan Google pozisyon bulucu ile Google’daki sıralamanızı bulmanız mümkün. Bir çok sitede kullanılan, çok sayıda anahtar kelime için tek tek sorgulama yapmak zor ve zahmetli olduğu için bu webmaster aracı sayesinde kolayca sorgulama yapmanız mümkün.

google sıra bulucu r10,google sıralama yükseltme,iyi niyet sıra bulucu
google da üst sıralara çıkma,iyinet sıra buluc,dünyada kaçıncı sıradayım
google sıra bulucu nedir,sitem kaç para eder

Bu webmaster aracı sayesinde uzun çalışmalar sonucu elde edebileceğiniz verilere kısa sürede ulaşabilir ve yeni çalışmalarınızı bu veriler yönünde geliştirilirsiniz.

Google Pozisyon Bulucu Özellikleri

Google pozisyon bulucu webmasterların işini kolaylaştırmak için tasarladığından içerisinde pek çok faydalı özellik barındırmaktadır. Bunlardan bir kaç tanesine bakalım.

Google sıra bulucuda yer alan 5 anahtar kelimeye kadar sorgu imkanı ile bu anahtar kelimeleri virgülle ayırarak toplu sorgulama gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede işiniz hızlanır.

Ayrıca Türkçe karakterli olan domainlerde arama yapabilme imkanınız da mevcuttur.

Bu çok sevilen ve kullanılan webmaster aracının diğer bir özelliği ise 1.000 sıraya kadar uzanan geniş sorgulama imkanının bulunması. Dilerseniz bu webmaster aracı sayesinde ulaştığınız sonuçları 5 ayrı dilde listeleyebilirsiniz.

 

erisime-engelli-sitelere-nasil-girilir
Yasaklı Sitelere Google
SSL nedir? Basitçe açıkladı
WordPress Tema Dedektörü ile alakalı
Google Dizin Denetleyicisi Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir