blogbloglar burdaMakale yazilariSesliSohbet

İlişkinizi Canlandırmak İçin Neler Yapabilirsiniz

İlişkinizi Canlandırmak İçin Neler Yapabilirsiniz

Birbirini seven iki insanın yaşadığı ilişki de bazı şeyler çıkmaza girebilir. Bu aslında günümüzde sıklıkla görülen bir durumdur. Bir nevi tükenmişlik sendromu olarak adlandırılabilir. İşte bu tip durumlardan kurtulmak için yapacağınız birkaç hamle sizlere katkı sağlayacaktır. İlişkiyi canlandırmak için ne yapabilirim diyorsanız aşağıda yer alanlar beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Alışılmış Tavırların ve Düşüncelerin Dışına Çıkın

Evde vakit geçirmek mesela ilişkinizin artık vazgeçilmeziyse bundan kurtulun. Bununla birlikte dışarı çıkın yâda evde iseniz farklı şeyler yapmaya odaklanın. Tabiki beyninizin içinde yer alan düşünceleri de değiştirmeyi unutmayın. Böylece ilişkinizin eskisinden daha renkli ve daha heyecanlı olacaktır. Alışılmışın dışına çıkmak sizi yeni bir mutluluğa sürükleyecektir.

Kendinize ve Karşınızdaki İnsana Farklı Şeyler Yapmayı Planlayın

İlişkiyi renklendirmek için ipuçları olarak lanse edilen farklılıklar her zaman başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır. Karşınızda olan insanla ve kendinize birkaç değişim yapmayı hedefleyin. Mesela buna kıyafetlerinizden, takıldığınız mekânlardan başlayabilirsiniz. Değişim her zaman için yararlı bir tercihtir.

ilişkiyi ayakta tutmanın yolları

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close