Inspiron 15 7000 Oyun

admin 07 Tem 2018 Genel 124  0

Fonksiyonlar ve tasarım
Oyun Hazır

Dell Game Ready bilgisayarları, zorlu oyun izleyicilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanmıştır. Süper hızlı işlemciler ve güçlü ayrı grafik kartları ile oyunlar hiç bu kadar gerçekçi ve çirkin olmamıştı.

Windows 10 Pro ile birlikte – PC’de yüksek esneklik için

Oyun için daha fazla güç
Keskin Ayrıntılar: Ayrı NVIDIA® GeForce® GTX 1050 grafik kartında, CPU’nun erişemediği kendi grafik belleği bulunur. Böylece yüksek ayarlarla oynayabilirsiniz.

Her zamankinden daha fazla güç: Özellikle günümüzün yoğun kaynak gerektiren oyunlarında, 7. nesil Intel® Core ™ i7 Dört Çekirdekli işlemcilerle maksimum yapılandırma, zengin ve kristal netliğinde grafikler sağlıyor.

Görmek Başarmaktır: Tam Yüksek Çözünürlüklü veya 4K UHD’de dokunma işlevi olmayan yansıtıcı olmayan görüntüleme seçenekleri, net görüntülerin tüm oyuncuların görkeminde parlamasını sağlar.

Sıcak olduğunda bile sakin olun.
Her zaman havalı ol: Sıcak bir dizüstü bilgisayar çalışmayacak. CPU ve grafik kartının çok ısınmadan tam hızda çalışmasını sağlayan devrimci soğutma konusunda sizi ikna edelim. Arkaya bakan havalandırma delikleri ve şimdiki ekstra geniş soğutma fanları ideal olarak yerleştirilmişken, sadece gürültü seviyesi daha az değil, aynı zamanda ısı notebook ve kullanıcı tarafından da dağıtılıyor.

 

Oyun hazır tasarım ve bileşenleri
Nefes kesen sesler: İleriye dönük hoparlörler, bir subwoofer ve Waves MaxxAudio® Pro, kaz tüylerini tetikleyen savaş gürültüsü ve arka plan müziği sağlar.

Dünyadaki tüm zamanlar: 74 Wh batarya sayesinde, bir elektrik prizi için sıkıcı aramada savaşın ortasında gitmeden saatlerce oynayabilirsiniz.

 

Oyun hazır tasarım ve bileşenleri
Nefes kesen sesler: İleriye dönük hoparlörler, bir subwoofer ve Waves MaxxAudio® Pro, kaz tüylerini tetikleyen savaş gürültüsü ve arka plan müziği sağlar.

Dünyadaki tüm zamanlar: 74 Wh batarya sayesinde, bir elektrik prizi için sıkıcı aramada savaşın ortasında gitmeden saatlerce oynayabilirsiniz.

En iyi oyun
Göze batan koşullar: Anahtarlar, aydınlatılan klavyedeki karanlıkta bile kolayca tanınabilir.

Yükseltme kolaylaştı: Büyük servis şaftı yükseltmeleri bir esinti yapar.

Daha Fazla Güç: Birçok yapılandırma 8-16 GB bellek sağlarken, bu sistem daha sonra 32 GB’a kadar DDR4 belleğe yükseltilebilir.

 

Limanlar ve yuvaları
1. Kombinasyon konektörü (kulaklık / mikrofon) | 2. USB 3.0 bağlantı noktası | 3. USB 3.0 Powershare bağlantı noktası | 4. HDMI | 5. Gigabit Ethernet | 6. Noble güvenlik kilidi için bağlantı seçeneği | 7. Güç kaynağı | 8. USB 3.0 bağlantı noktası | 9. Medya kartı okuyucu

 

Boyutlar ve ağırlık
1. Yükseklik: 25,44 mm (1,00 inç) | 2. Genişlik: 384,9 mm (15,15 inç) | 3. Derinlik: 274,73 mm (10,8 inç) | Ağırlık: 2,62 inçlik başlangıç ​​ağırlığı (5,76 inç)

Zorlu koşullarda günlük kullanım için tasarlanmıştır.
Gelecek yıllar için yeni PC’nizin keyfini çıkarmanızı istiyoruz. Bu nedenle, Inspiron dizüstü bilgisayarların güvenilirliğini daha az konforlu koşullarda bile test ediyoruz.

Yüksek ısı direnci: Dizüstü bilgisayarlar, değişen odalardan kapalı arabalara kadar yüksek sıcaklıklara maruz kalabilir. İşte bu yüzden Inspiron dizüstü bilgisayarlarını 65 ° C / 149 ° F’ye kadar kısa süreli yüksek ortam sıcaklıklarında güvenilirlikleri için test ediyoruz.

Sağlam menteşeler: bunlar 20,000 açıldıktan sonra kapatıp hala katı kapağın kapanma operasyonları böylece Biz iyice Inspiron Defterlerin menteşeleri test edin.

Dayanıklı klavye: En çok kullanılan tuşlar 10 milyonda ve 1 milyonda touchpad tuşlarında test edilir. Bu nedenle, her zaman klavyeye güvenebilirsiniz.

Sağlam anahtarları ve düğmeleri: Ne olursa olsun güç düğmesi ve multimedya tuşları kadar zor – testlerimizde kolayca 40.000 aktüasyonlara kadar gelebilmiştir.

Olun ya da Break: Sen biraz abartılı bulabilir, ama biz üst ve alt bükülmüş 25.000 kat fazla her defter kapakları ve iç kısımları iyi korunur emin olabilirsiniz var.

Uzun mesafeler için yapılmış: sistemler en az 10.000 saat (Highly Accelerated Life) onların pratiklik sağlamak için geçirmiş HALT stres testleridir.

 

 

 

karaca-zuccaciye-müsteri-hizmetleri-iletişim-tel
Karaca Home Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
gece patlamış mısır yemek ,patlamış mısır kalori ,canan karatay mısır ,karatay diyeti haşlanmış mısır ,yağsız patlamış mısır
Canan Karatay Patlamış Mısır Diyeti
Anne Sütünün 10 Faydası
Anne Sütünün 10 Faydası
dunyanin-en-zengin-sehirleri
Dünyanın En Zengin Kentleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir