iyi blog makalesinde ?

admin 14 Tem 2017 Genel 77  0

Yaz blog!

Eğer iyi blog makalesinde yazıyorsunuz?

 

yeni temalar geliştirmek için her zaman düzenli içerikle doldurmak için bir blog yazmak ve oldukça karmaşık ve genellikle çok sayıda soru ile ilişkili olduğunu.

Kim ilk adımlar onun okuyucuların beklentilerini karşıladı hakim ve yeni başlayanlar için yazımın Blogging içinde fazla bir şey öğrenebilirler, tabii ki, yazının engelli kendisini bilir ve şimdi kesinlikle Alman blogosferin parçası oldukça zamanıdır.

Yine de, bize blog yazma zayıflatmak ve genellikle gerekli olmaz birçok hatalar vardır. Neyse, biz değil hatta hiç bir iyi bir ürün yapar tam olarak ne kontrol ederseniz. Bloğunuza yazı sadece hırslı okuyucuların balık iyi bir kalite sağlar ihtiyacı var mı ki? Bu yeterli mi yoksa daha ihtiyacı var?

Ben öyle düşünüyorum. Zaman hangi kalitede en önemli seydi, ne yazık ki, bitti …

Daha insanlara kendi blog yaratın ve her gün Alman blogosphere büyür: My muhakeme basittir. Birçok blogcular aynı konular hakkında yazmak ve hemen hemen her soruya cevap çeşitli olduğunu mantıklı.

Büyük ya da küçük, bizim uzmanlık alanıdır nasıl fark etmez. Bizim nis ne kadar minik alakasız. Bir yerde kim aynı içeriğe sahip bir blog yazacak. Belki o bile senden daha bu konuda daha fazla bilen ve kanıtlanmış bir uzmandır.

Böylelikle okuyucunun o okumayı tercih hangi ürün seçebilirsiniz. Sizin ya da rakiplerinizin belki. O blog yazma hangi stili seçmek için sonsuz bir listesi (Google Arama) oluşabilir ve özellikle onun en iyi sunum seviyor. Ve bu seçim ile diğer yönleri sadece saf kalite olarak rol oynarlar.

olduklarını Ki, ben bu yazıda anlatmak istiyorum. Biz blog yazma ve ne iyi bir katkı sağlayan önleyebilirsiniz ne hata hakkında.

 

En çok yapılan hatalar zaman blog yazma

Ben kendine tam olarak farkında olmak onların kendi hatalarından iyi tavsiyelerde düşünüyorum. Ben kendi eşyalar her zaman kusursuz değildir yolu itiraf. Ve bildiğiniz gibi, öğrenme durdurmak asla, delil bahsediyorum. Sadece de sürekli geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek olan bir blog yazınız. Tabii ki, diğer blogcular.

1. Madde okunmaz. pek değil.

Blog haberler bazen okunmaz. Hatta en acı deneyimlerinden biri benim son blog yıllarda yapmak zorunda olduğunu eğer. Biz çevrimdışı alışık daha sadece farklı ınternette eserlerini okuma. Bir kitap göz atmak için davet ediyor. Blog, sınırlıdır.

İnternette saf bilgi, tensel okuma zevki hakkında daha az geliyor …

Okuyucularımızın sitemizde Google üzerinden çoğu durumda sona olduğunu hayal etmek gerekir. Eğer arama motorunun bir soru sordum Yani cevaplar hedeftir. onlar burada hayal kırıklığına olacak, bunlar oldukça hızlı kaybolur.

ucu Yazma: metinler olmalıdır kolayca internette işlenen ve metinin sadece bir duvar oluşmuyor olması. Bir blog yazarken bile biz bir cevap ile gelip sadece onlar değildir varsayarak, her zaman akılda bu yönünü taşımalıdır.

2. Manşetler çok fazla söz olmamalı

Benim sözleri için özlü bir başlık seçmek için çok sık deneyin. Bir yandan yüksek bir TO sağlar ve eşit meraklı hale getirir. Tabii ki, “XY Nackfotos” daha iyi çalışıyor “Burada buldum …”

o ne vaat teslim edemez eğer bir korkunç başlık ise yaramaz …

Bu her iki tarafta hayal kırıklığı ucunu sağlar. Bize kızgın okuyucular kalın ve bloğumuzda biraz okumak değil. okuyucu, o istediğini elde etmediğini, sinirlerimi alır. Kısacası, bütün mutsuz!

İpucu Yazma: Biz gerçekten okuyucuyu nelerin beklediğini manşetinde söz çalışmalıdır. Tabii ki, biz daha fazla dikkat kazanmak için biraz hile yapabiliriz, ama saçma söz yok. Mükemmel bir başlık göründüğü keresinde tanımladı.

3. nokta, nokta, nokta, çizgi …

farklı sıradan metinlerde yazmaktan daha blog işlerinde yazın. Tabii ki, biz yazım temel kurallarına da burada. Ancak, ben İnternet için sadece eşyalar zor biraz olduklarını öğrendik.

Noktalama klavye üreticisi sunan aksesuar alay değildir …

postaların ben uzun cümleler yazmak ve kapsüllü eğilimindedir. bloğuma ben basit yapılara eğilimindedir. Bu arada sadece dize ana maddeleri ile ilgili değildir. Ama hemen okunmasını kolaylaştırmak için basit yapıları seçmek.

İpucu Yazma: Yukarıda belirtildiği gibi, blog makale taranabilir olmalıdır. Ancak, bu da noktalama için de geçerlidir. Önemli bilgiler cümlenin sonuna gereksiz, basında bulunuyor. Buna ek olarak, ana hükümler daha kolay gözden geçirebilir.

4. yazım hatalarını önemsiz bir suç değildir

o noktalama son nokta oldu, ben imla başvurmak istiyorum. Her nokta oturur bu konuda mutlaka değildir. Hatta yazım hataları bizim blogda yazarken muhtemelen vardır. Yine de, bir belli kurallara takip edebilirsiniz.

Yazım kesinlikle en önemli değildir, ancak okuma akışını destekler …

blogcular yazım kulak olmadığında kendim duramaz. Bu sadece içerik açısından, hem de yazım açısından doğru olan bir metin, takip etmek bana daha eğlenceli hale getirir.

İpucu Yazma: En önemli dikkat etmek tekrar tekrar bitmiş bir makale gegenzüleşen çok mantıklı. Çok yararlı o kendi blog yazma kez yüksek sesle ve net okumaktır. Bu durumda genellikle tuhaf yapılar ve hatalar düşmek.

5. o makalede gerçekten nedir?

Blog yazma, ben emin zaman başlangıçta bir dizüstü bu konuda ne açıkladı. Bu metnin başka tür durumda olmalıdır, ancak bu zorunlu değildir. İyi bir makale o indi dışarı ilk birkaç paragraflarda okuyucuyu işaret ediyor.

Bir makale konuyu tanıtmak ve başlangıçta benzer mesajların başvurmalıdır …

Bu yazıda ben zaten belki de daha uygun Google tarafından rastgele ziyaretçiler içindir bloğun diğer mesajlar, ilk hareketlerinde, örneğin, dikkat çekmişlerdir. Ben ilk birkaç saniye içinde isteksiz okuyucu kaybeder. Zaten ilk sette ek özellik, ne o makalede gitmek gerekiyordu.

üçü Yazma: konuda ilk birkaç sıralar halinde tanıtmak ve okuyucuların hitap etmeye çalışır. diğer makalelere Referanslar ve bir over vermek

karaca-zuccaciye-müsteri-hizmetleri-iletişim-tel
Karaca Home Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
gece patlamış mısır yemek ,patlamış mısır kalori ,canan karatay mısır ,karatay diyeti haşlanmış mısır ,yağsız patlamış mısır
Canan Karatay Patlamış Mısır Diyeti
Anne Sütünün 10 Faydası
Anne Sütünün 10 Faydası
dunyanin-en-zengin-sehirleri
Dünyanın En Zengin Kentleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir