Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
junooniyat-hindi-movie-review

Junooniyat Resmi Fragmanı 2016 | Pulkit Samrat, Yami Gautam |

admin 03 Tem 2018 Sinema 2018 309  1
0nur - SEO

Ask Hint Filmi Cok duygusal…

 

Kaptan Jahan Bakshi (Pulkit Samrat) ordusu seven ve her şeyi kendi isteğine göre olduğunu düşünen ve kaderini kontrol edebilen tutkulu bir ordu görevlisidir. Suhani (Yami Gautam), bir Pencap kızı. Daha sonra onun kaptanı olmadan Kaptan Jahan tarafından kurtarıldı. İşlem nedeniyle bir günlüğüne bir ordu kampında kalması gerekiyor. Jahan’dan özür mektubunu imzalamasını ister. Soruşturma memuru Noel partisine davet ediyor. Partiden sonra bir köprüde buluşurlar. Jahan özür mektubunu gözyaşına alır, bu yüzden Suhani ona üzgün olduğunu söyler ya da köprüden atlar. Jahan dikkat etmeyecek, Suhani atlar.

 

Onu hemen kurtarıyor. Ertesi gün Jahan, Suhani’yi hastanede ziyaret etti ve ona imzalı bir özür mektubu verdi. İkisi de birbirlerine duygular geliştirmeye başlar. Jahan, Amritsar’da Suhani ile tanışır ve Jahan ve ailesine bir gezi için hazırlanır. Döndüğünde, babası sert bir şekilde kızar ve telefonunu alır ve dışarı çıkmasına izin vermez (Suhani’nin orduya sevdiğini öğrenince, bu Suhani’nin kırılmasına neden olur). Jahan’ın Ordusu veya Suhani’yi terk etmesi için bir şart koydu. Jahan Suhani’yi reddeder ve bırakır. Jahan ve tüm senaryoyu yanlış anladı ve evine geri döndü. Daha sonra Jahan ve ekibi kar altında sıkışıp kalan insanları bulur; O seni kurtarıyor. İnsanlar onu oğlu Yash’ın düğününe davet eder. Tören sırasında gelinin Suhani olduğunu fark eder.

Suhani Jahan’a bir dolandırıcıyı sevemeyeceğini söyler ve Jahan ayrılır. Rangoli, Jahan’ın kafa karışıklığını temizler ve Suhani’ye olan sevgisini itiraf etmesini söyler. Böylece geri gider ve düğününde bir aşk şarkısı söyler. Birbirlerine aşık olduklarını anlayan Yash, herkesin önünde Suhani ve Jahan’ın sevgisini berbat edecek kadar acımasız olamayacağını söylüyor. Suhani’nin babası da Suhani’nin içsel üzüntülerini fark ederek aşklarını kabul eder. Hikaye Suhani ve Jahan’la yeniden bir araya gelip birbirlerini öpmekle sona erer.

THE LEGO MOVIE 2 Trailer Deutsch German (2019)
Oscar adayı sinemacı Ashutosh Gowariker,
maxresdefault-750x375
Avatar 2 2018 Filmi
6175504_sa-287x365
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir