karaca-zuccaciye-müsteri-hizmetleri-iletişim-tel

Karaca Home Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

admin 06 Kas 2018 Genel 44  0

İletişim kurmanızı sağlamak adına Kara Home müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası gibi bilgiler resmi kanallar üzerinden sunulmaktadır. Karacahome iletişim numarası ya da diğer iletişim kanalları dahilinde siz de direkt olarak iletişime geçme avantajını elde edebilirsiniz.

Sunulmuş olan hizmetin kalitesi oldukça önemlidir. Bunun için ilk olarak resmi internet sayfası üzerinden Kara Home’a ulaşmalısınız. İletişim seçeneği üzerinden size verilen bilgileri kontrol edebilirsiniz. Sunulmuş olan ilk bilgi Karacahome iletişim numarası olarak görülüyor. Verilen numara üzerinden direkt olarak iletişim kurabilirsiniz.

Çalışma Saatleri: 09.00 ile 20.00 arasındadır. Bu saat aralıkları dahilinde direkt olarak telefon numarası üzerinden bilgi almanız mümkündür. Müşteri hizmetlerinin güvenli bir şekilde size hizmet sunduğuna emin olarak direkt bağlantı kurabilirsiniz.

Karacahome iletişim formu da aynı şekilde güvenli bir şekilde müşteri hizmetlerine ulaşmanız için sunulmuştur. Bu bilgiye ulaşmanız da aynı şekilde resmi internet adresi üzerinden olacak. İletişim formu sayfanın sağ kenarında yer alıyor. Sizden istenen bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması isteniyor. Tamamlamanız halinde en kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler üzerinden sizinle iletişime geçilmesini sağlayabilirsiniz.

Formda istenen bilgiler;

  • İlk olarak iletişim kanalı seçmelisiniz. E- ticaret ya da kurumsal seçenekleri üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
  • Ardından alt alta yer alan iki kurucuk isim ve soy isim için oluşturulmuştur.
  • Sonrasında mail adresini ve telefon numaranızı gireceksiniz. İletişim bilgilerinizin doğru olmasına dikkat edin.
  • Altında yer alan kutucukta ise konu seçimi yapılacak. Bilgi alma, öneri, teşekkür, şikayet gibi seçenekler üzerinden ne hakkında bildirim yaptığınızı bildirmemiz gerekiyor.

İstenen bilgilerin tamamlanmasının ardından dilerseniz dosya eki ya da görsel ekleyebilirisiniz. Dosya seç butonuna tıklayarak kendi bilgisayarınızda yer alan bir veriyi direkt olarak form üzerinden göndermeniz mümkündür.

Sunulmuş olan bilgiler neticesinde Karacahome ile nasıl iletişim kuracağınızı göreceksiniz. Bunun dışında iletişim kurmanızı sağlamak için telefon numarasını da kullanabilecek olduğunuzu unutmayın. Verilen bilgilerde Karacahome mail adresi bulunmuyor. Bu sebeple iletişiminizi direkt olarak form üzerinden ya da telefon numarası üzerinden gerçekleştirmeyi deneyin.

+90 850 2525 572

https://www.karaca-home.com/contact

Iphone’da Gizli Klasör Oluşturun!
Sinameki Zayıflatır Mı?
Faydalı OS X Terminal Kullanım Örnekleri
Kilitlenen Android Telefonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir