Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Lidyana.com Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

admin 28 Mar 2019 Genel 552  0
0nur - SEO

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için Lidyana iletişim numarası kullanılabilir. Sunulmuş olan bilgilere erişim resmi internet sitesi üzerinden kolayca sağlanıyor. Bu bilgiler dahilinde destek talep edebilirsiniz.

Hizmet kalitesini göstermek ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına iletişim bilgilerinin oldukça önemli olduğunu söyleyebiliriz. Bu bilgileri resmi sitesinden ‘‘iletişim’’ seçeneğine tıklayarak almanız mümkündür. Sunulmuş olan hizmette yaşamış olduğunuz herhangi bir sorun, teşekkür ya da şikayet için direkt olarak iletişim kanalları üzerinden harekete geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini sağlamak adına en kısa sürede size dönüş yapılacaktır. En hızlı şekilde birebir görüşmek adına telefon numarasını kullanabilirsiniz. Verilen telefon numarası üzerinden iletişime geçerek, sorununuzu paylaşabilirsiniz.

İletişim seçeneklerinden bir diğeri de maildir. Dilerseniz mail atarak da en hızlı şekilde iletişim kurma şansını kullanabilirsiniz. Kısa sürede kurumsal şekilde mailinize yanıt verilecektir. Bu maili atarken mutlaka iletişim bilgilerinizi yazmayı unutmayın. İsim, soy isim ve iletişim bilgilerini vermeniz durumuna çok daha kısa sürede verdiğiniz iletişim kanalları üzerinden sizinle iletişime geçilmesi mümkün olacaktır. Lidyana.com iletişim mail adresi destek@lidyana.com olarak verilmiştir. Bu mail adresine söylenenler dahilinde bir mail atabilirsiniz.

Lidyana müşterilerine iletişim numarası üzerinden ve mail adresinden ulaşmaktadır. Bunun dışında bildirilmiş olan iletişim formu yoktur. Firmaya sadece tedarikçiler iletişim formu üzerinden ulaşabilir. Bunun dışında iletişime geçmeniz için sunulmuş olan iki seçenekten birini kullanmalısınız. Müşteri hizmetlerinin her iki iletişim kanalı için de belirlemiş olduğu kriterler üzerinden hizmet vereceğini söyleyebiliriz.

  • Güvenli,
  • Sonuç odaklı,
  • En kısa sürede çözümleyici,
  • Nazik ve anlayışlı şekilde iletişimin kurulmasını sağlayacaktır.

Firmaların çoğu zaman iletişim formaları üzerinden geç dönüş yapıyor olması, telefon ve mail üzerinden iletişim kurmanın önemini göstermektedir. Bu şekilde çok daha hızlı şekilde müşteri hizmetlerine bağlanabilecek olduğunuzu bilmelisiniz. Dilerseniz direkt olarak verilen numaralar üzerinden yaşadığınız bir sorun varsa çözümünü talep edin. En kısa sürede gerçekleşecek olan çözüm ile Lidyana iletişim formu olmamasının bir dezavantaj olmadığını göreceksiniz. Bilgileri doğru girmeye dikkat edin.

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir