blogdefault

Mobil Siteler

admin 05 Tem 2018 SesLiChat 71  0

Mobil Siteler

Web sitelerinin telefona uyumlu olanları mobil siteler olarak ifade ediliyor. Telefonun hayatımıza vazgeçilmez bir yere sahip olması ile birlikte pek çok web sitesinin mobil özelliği ile hizmet verdiğini söyleyebiliriz.

Mobil Sitelerin Avantajları

Mobil siteler ile kullanıcılara sunulan en büyük avantaj telefon üzerinden çok daha rahat bir şekilde işlem yapabiliyor olmalarıdır. Direkt olarak web sitelerinin mobile uygun şekilde açıldığını söyleyebiliriz. Ekranın mobil görünüm için kolayca şekillenmesi önemlidir. Bu sayede yapacağınız işlemleri hızlı şekilde yapabilirsiniz. Tüm kategorilere erişiminiz oldukça

Mobil Sitelerde İndirme ve Kurulum Gerekir mi?

Sitelerin mobil uyumlu olması önemlidir. Bunun dışında aynı zamanda kişilerin mobil üzerinden sitelere erişimi için herhangi bir indirme ya da kurulum gerekmeyecektir. İlk olarak kişinin telefondan siteye erişim sağlaması yeterlidir diyebiliriz. Eğer sitenin mobil site özelliği mevcutsa aklınıza gelebilecek her site için direkt olarak mobil üzerinden kolaylıkla giriş yapılması mümkün olur. Mobil siteler ile işlem yapmak için telefonunuzun internet erişimi olması gerektiğini lütfen unutmayın.

 

 

Dialogue-Promo-4-Junooniyat
SesliChat
eed1226b6ab8000189334bb8affcfaa5
Sesli Siteler
Sevgilinizin Duygusallık Fobisini Yıkın
Sesli Görüntülü Sohbet
blogdefault
Sesli Siteler Hepsi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir