GOOGLE-BLOGCUBIZ-548x365

Online Seviyeli Konuşma Arkadaşlık

admin 11 Eyl 2017 Genel 19  0

Online Seviyeli Konuşma Arkadaşlık

Sesli sohbet  platformu, dilediğiniz kişiyle seviyeli konuşma imkanı veren online sitedir.  Bu alanda konuşma yapabilmek için öncesinde sitemize kayıt yaptırmanız ve sonra da görüşmek için bir kişi seçmeniz gerekir.

Neden Online Sohbet Edilir?

Online sohbet özellikle internetin yaygınlaşması ile gündeme gelen ve talepler sonrasında da hızla yayılan bir uygulama olmuştur. Sesli sohbet  de bu talepten yola çıkılarak hazırlanan içinde binlerce kişinin yer aldığı bir sitedir. İnsanlar buradan kendilerine arkadaş, sevgili ve hatta ileri düzeyde nadir de olsa eş bulabilmektedir. Kimin hayatınızda nasıl konumlanacağı hem size hem de karşıdaki kişilerin durumuna bağlıdır.

Nasıl Kullanılır?

Sesli sohbet sitesi üzerinde kaydınızı yaptırdıktan sonra kiminle sohbet etmek istediğinize karar verirsiniz. Bunun sonrasında konuşma talebinde bulunabilirsiniz. Tabi farklı bir kişiden gelen konuşma talebini de kullanabilirsiniz. Ancak güvenlik önlemi olması açısından sohbet devam ederken kişisel bilgilerinizde çok fazla detaya girmemek size artı sağlar. Bazı kötü niyetli kişiler samimiyeti fırsat bilerek dolandırıcılık yapabilmektedir.  Bunun dışında site kullanımı son derece basittir.

 

 

 

 

 

 

Iphone’da Gizli Klasör Oluşturun!
Sinameki Zayıflatır Mı?
Faydalı OS X Terminal Kullanım Örnekleri
Kilitlenen Android Telefonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir