Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Ping İnternet bağlantısı Testleri

admin 17 Tem 2017 Genel 296  0
0nur - SEO

İnternet iletişiminin sadece iyi bilinen TÇP / İP protokolü çifti İÇMP, Internet Denetim İletisi Protokolü dahil diğer protokoller, bir dizi dayanmaktadır. İÇMP ilk etapta kısa mesajların iletimi için kullanılır, bu durum ve hata bilgi amaçlıdır. İnternet Denetim İletisi Protokolü en önemli komut sinyalidir.

 

hızlı bir şekilde bilgisayar veya ağ Internet veya bir Web sitesi ulaşılabilir olup olmadığını test etmek istiyorsanız Ping (Paket İnternet Groper) ağ komutları ve ilk seçenek arasında bir klasik. “Ping İP adresi” ya da “ping ww.name-of-desired-website.de” girin. örnek ping www.pcwelt.de Yani. Bu istek Yankı İsteği diyoruz. bir yankı cevapta ile kullanılabilir olduğunda angepingte konak yanıt verir. bağlantı düzgün çalışıyorsa, veri paketlerinin ping web sitesinden yanıt olarak alındığını belirten bir çıktı almalısınız.

Sözde tepki süresi – ping web sitesine, İP adresi, hem de büyük veri paketlerinin 32 bayt için gereken süre (bu DNS adları yalnızca kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla ciddi ciddi internet iletişimi için çok önemlidir) belirtilir. ping istatistikleri Datenpakate kaybetmiş olmamalıdır. yanıt süreleri tamam ve paketleri kayıp mı, sonra her şey uyuyor. Öte yandan ping ve bir zaman aşımı yok mu, o zaman bir şey senin Internet bağlantısı olan yanlış veya angepingte sitesi kullanılamaz.

 

Sen geri döngü adresi ping’leyerek yerel ayrıca ev sahibi ping ile kontrol edebilirsiniz: ping localhost veya ping 127.0.0.1. Ardından doğru cevap, İP çalışan bir internet bağlantısı için bir ön koşuldur konak, düzgün yüklü olarak geliyor. Geri döngü testi ancak ağ geçidi hakkında hiçbir açıklama Ping tarafından yapılır çünkü ınternette, örneğin, localhost garanti etmez. Senin geçidinin İP adresi için ping. Ağınızdaki bağlantı geçidi için çalışır, en azından bu başarılabilir, var.

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir