Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
PSVR Nasıl Televizyonsuz Kullanılır

PSVR Nasıl Televizyonsuz Kullanılır?

admin 25 Haz 2019 Teknoloji 87  0
0nur - SEO

PSVR nasıl televizyonsuz kullanılır? Sanal gerçeklik son dönemler içerisinde en çok üzerine düşülen teknolojilerden bir tanesidir.

Özellikle oyun dünyası içerisinde devamlı olarak kullanılan ve oyuncuların da ilgisini çekmeye devam eden teknolojiler arasındadır. PS, oyuncuların bu alanda yer alan ilgisini göz ardı etmeyerek, sanal gerçekliği sunan markalar arasında yer alan PSVR gözlüğünü oyun dünyasına tanıtabilirsiniz. PSVR ile oyun tutkunları bu alanda kendilerini oyunun içerisinde bulabilmekte ve gerçekliğin tadını çıkarabilmektedir.

Nasıl Yapılır?

Playstation gibi günümüzde yer ala oyun konsolları televizyon ile beraber çalışmaktadır. Bununla beraber yeni çıkan sanal gerçeklik başlıkları ise bu durumu tamamen değiştirmiştir. Hayatımıza giriş yapan sanal gerçeklik başlıkları ise kendinizi sanal dünyanın içerisinde bulmanızı sağlamaktadır Playstation VR sanal gerçeklik başlığınız bulunuyorsa TV olmasına gerek kalmadan oyun keyfini sanal olarak kolayca istediğiniz yerde yaşayabilirsiniz. Sanal gerçeklik gözlüğü ile beraber PS4 oynayabilmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir.

PSVR cihazını televizyonsuz kullanmak adına ilk olarak Ayarlar menüsüne giriş yaparak bu bölge üzerinden Algılar seçeneğini seçmelisiniz. Daha sonra ise Playstation VR seçimini yapmalısınız. PSVR seçiminizi gerçekleştirdikten sonra, Ekran Boyutunu seçmeniz gerekir. Daha sonra yapmanız gerekenlerden bir tanesi küçük, orta ve büyük seçenekler arasından birisini seçmek olacaktır.

Oyun oynama sırasında ekran boyutunu değiştirmek istemeniz durumunda PS butonuna basın ve basılı tutmanız gerekir. Daha sonra ise Playstation VR Ayarla’ yı tıkladıktan sonra ekran boyutunu seçin. Başlığınızın görüş alanı merkezi dışarısında bulunuyorsa ve ekranı ortalamak isterseniz başınızı bakacağınız yere hizalayabilir ve daha sonrasında Option tuşuna basmalısınız. Oyun zevkini tam olarak alabilmeniz adına kamera ile ilgili olarak konumlandırmanızı iyi bir şekilde yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede PSVR televizyonsuz kullanım sağlayabilirsiniz.

Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?
Otomatik konuşma tanıma hala büyük sorunlar yaşıyor
Sosyal Ağlarda Yaş Sınırı Kararı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir