blogGenelMakale yazilariSeoWebMaster Yazilari

Site Hız Testi Aracı Nedir? Nasıl Çalışır?

Site Hız Testi Aracı Nedir? Nasıl Çalışır?

 Sizler de site hız testi anlamında gerekli kontrolleri yaparsanız o zaman sitenizin daha hızlı çalışmasını sağlayarak insanlara vermiş olduğunuz hizmeti daha iyi verebilir ve daha çok tercih edilir hale gelebilirsiniz.

 

Site Hız Testi Aracı Nasıl Kullanılır?

 Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız sitenizin hızlı olması arama motorları açısından çok önemlidir. Bunun için sizlerin de sitenizin hızını öncelikle test etmeniz gerekmektedir. Bunun için bir internet sitesi mesela pingdom’dan destek alabilirsiniz. Bu destek sonrasında, işlemleirnizi gerçekleştirirsiniz.

Site Hız Testi Aracı Sonrası Ne Yapmalıyım?

 Gerekli çalışmayı yapıp siteniz ile ilgili olan bilgileri aldıktan sonra internet sitesi sizlere gerekli önerilerde bulunacak ve gerekli olan çalışmaları sizlere söyleyecektir. Böylece sizler de site hız testi aracı sayesinde sitenizi daha hızlı hale getirebilecek ve böylece arama motorlarında ön planda çıkmayı sağlayabileceksiniz. Bunu da bazı internet siteleri farklı görebilmektedir. Yani, sitenizi siz hızlı olarak görebilirsiniz. Ama, aslında önemli olan arama motorlarının da sizinle aynı fikirde olması durumudur.

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close