blogreklamWebMaster Yazilari

Tarayıcıda sipariş: Çok fazla sekme öldür 

Tarayıcıda sipariş: Çok fazla sekme öldür

Chrome geliştirmeleri hafızayı temizlemenize ve kaydetmenize yardımcı olur Modern tarayıcılar birçok sayfayı dizlerine koymadan aynı anda yüklemeye uygundur.

Bununla birlikte, kaynaklara bir yetenek. Açılan 10 sekme (Facebook, Google Gelen Kutusu, Whatsapp ve ileti sayfaları) ile tarayıcı bir bilgisayarda yaklaşık 2,4 GB bellek yutuyor.

Sonuç olarak, daha zayıf PC’lerdeki daha büyük kümeler bazen performans sorunlarına neden olabilir. Öte yandan, “Tabagotchi” nin geliştiricisi sadece düzeni düşünüyor. Chrome için ücretsiz uzatmanın amacı, kullanıcıyı mümkün olduğunca az sekme tutmaya çalışmaktır.

Little Tabs = Mutlu Tabagotchi Adı, 1990’ların sonlarındaki hypes’ten şans eseri yalın olmaz. Tabagotchi, yeni tarayıcılarda boş sayfa yerine kuruldu. Bir sağlık çubuğu, bir geliştirme göstergesi, bir durum mesajı ve açık sekmeler için bir sayaç vardır.

Aynı anda daha fazla sayfa açık, sanal yaratık daha savunmasız olur. Tersine, sağlık tekrar kapandığında artar. On veya daha az açık sekme durumunda, siber kendisini tatmin eder ve zaman içinde ekran daha da geliştirilmesi için dolup taşar.

Eğer doluysa, Tabagotchi dönüştürülebilir. Sayfaları açarken çok dağınık olursa, ölebilir. Bu ilke ile yalnızca bir süre için çağrılmamış karmaşaları yönetmenize veya otomatik olarak kapamanıza yardımcı olan diğer uzantılardan farklı bir yol izlemektesiniz. Bu erişimin verimli olup olmadığı elbette ki tek bir konudur. Bununla birlikte, önceki değerlendirmeler şu ana kadar yalnızca altı parça vardır, her durumda iyi –

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close