Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

THE LEGO MOVIE 2 Trailer Deutsch German (2019)

admin 13 Tem 2018 2019 Sinmea Filimleri 232  0
0nur - SEO

Bu gün ve her şey bir şeyin başka bir şeye benzediği ya da başka bir şeye dönüştüğü zaman, aslında taze hissettiren teaser çekimleri için LEGO Film serisine güvenebileceğimize sevindim. Serideki ilk film ilk kez aile eğlencesi için ante’yi birden çok şekilde artırdığında bu kolay bir iş değildir. LEGO Movie sayesinde, görünüşte statik sarı figürler, aslında söyleyecek zekice bir şeyleri olan empatik ve kalbi filmler için. LEGO Batman Filmi ve LEGO Ninjago Filmi gibi spin-offlar daha gösterişli topraklara daldı. Ancak, Emmet Brickowski’nin (Chris Pratt) çağını çevreleyen orijinal öncül, imtiyazın kalbini koruyor.

Yani bu hikayeye devam etmek için The LEGO Movie 2: The Second Part’ın güvencesiz işi geliyor – bu yüzden seri markasına özverili bir burun adıyla adlandırılıyor. Film için yeni bir teaser fragmanı, Phil Lord ve Christopher Miller’ın 2014 yapımı muhteşem filmini oluşturan tüm unsurları bir araya getirerek, damaklarımızı doyuracak.

Lord ve Miller, The Lego Movie 2’ye geri dönmedi. Ancak, onların senaryoları hala yeni helmers Mike Mitchell (Sky High) ve Trisha Gum’ın yüksek uçan bir sinema büyüsü için çalışmasına izin veriyor. Fragmanda kanıtlandığı gibi, film, selefine parası için çok iyi bir değer verebilir. Hadi derine gidelim.

Hayır değil, bu Mad Max: Fury Road!

Zaten, LEGO Film milleti izleyicileri kendi bölgelerine yeniden tanıtmak için parlak bir taktik kullanmaktadır. İyi bir Fury Road referansını kim sevmez? Muhtemelen, herhangi bir distopya bilimkurgu referansı bugünlerde oldukça fazla altındır.

Fakat bu açılış dizisi iki yönlü olarak çalışır: bir gag olarak ve anlatıyı özlediğimiz şeyleri yakalamak için bir araç olarak. LEGO Movie’den bu yana en az şey değişti. İlk filmin sonunda hızla tanıtılan Duplo’nun aldatıcı sevimli yabancılar – aslında Bricksburg’u yok etme sözleriyle haklı çıkardılar. LEGO Film 2’deki ana muhaliflerden biri olmaya devam ediyorlar ve muhtemelen onları hafife almamalıyız.

Tam Max Rockatansky modunda, Wyldstyle (Elizabeth Banks) gibi dramatik bir şekilde anlatıyor: “Taco Salı’nın korkunç olaylarından beri bir ömür geçti. Hayatlarımız kaosa dönüştü. Bu yeni hayat hepimizi sertleştirdi ve sertleştirdi. ”Fotoğraf makinesi, Özgürlük Anıtı’nın bile bir binanın bazı yamaçlarına dönüştürüldüğü paslı, tozlu yeni bir gerçeğin üzerine geliyor.

Oscar adayı sinemacı Ashutosh Gowariker,
junooniyat-hindi-movie-review
Junooniyat Resmi Fragmanı 2016 | Pulkit Samrat, Yami Gautam |
maxresdefault-750x375
Avatar 2 2018 Filmi
6175504_sa-287x365
THREE BILLBOARDS OUTSIDE EBBING, MISSOURI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir