blogGenelWebMaster Yazilari

Webmaster Siteleri

Webmaster Siteleri

İyi bir web site uzmanı güncel bilgileri takip ederek kendisini sürekli geliştirmelidir. Bu kapsamda hem dünya genelindeki hem de Türkiye’deki siteleri yakından takip etmektedir. Zira yaşanan bazı gelişmeler, getirilen kurallar ya da çıkan yeni programlar sizlerin işini yakından etkileyebilir. Bu kapsamda yazımızda yer alan webmaster sitelerini inceleyebilir ve sizler de kendinizi daha fazla geliştirebilirsiniz.

İngilizce Siteler

Öncelikle eğer yabancı dile sahip iseniz İngilizce webmaster siteleri sizler için daha iyi olacaktır. zira rakiplerinizden önce bu bilgilere ulaşabilir ve ardından da ilk olarak uygulamaya koyulabilirsiniz. İşte bu sitelerden bazıları:

www.fatwallet.com

www.blackhatworld.com

www.blackhatteam.com

www.balackhatmoneymaker.com

www.blackhatscene.com

Türkçe Siteler

Eğer İngilizce bilmiyorsanız bu durumda Türkçe siteleri kullanabilirsiniz. Bu sitelere girerek paylaşılan son bilgileri öğrenebilir ve kendinizi daha da geliştirebilirsiniz. İşte bu sitelerden bazıları:

www.zoque.net

www.webmastersitesi.com

www.zone.org

Tüm bu sitelerden elde ettiğiniz bilgilerin yanı sıra sahip olduğunuz özel yetenekleri de kullanarak sizler de ortaya son derece güzel siteler çıkarabilirsiniz. Bu sayede geçiminizi sağlamanız ya da ek gelir elde etmeniz işten bile değildir.

 

Etiketler
Daha Fazlasını Göster

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ayrıca Kontrol Edin

Close
Close