Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Webuzo nedir?

admin 26 Tem 2017 Genel 306  0
0nur - SEO

Webuzo nedir?

WEBUZO, CLOUD için özel olarak tasarlanmış LAMP yığınıdır. Hedef, çözüm sağlayıcılara, müşterileri için popüler uygulama ve geliştirme yığınlarını kolaylıkla başlatma, yönetme ve bakımını yapma o

lanağı sağlamaktır. Softaculous Webuzo, Zend Framework, WordPress, Drupal, Media

Wiki ve Joomla gibi Apps’ı sunucunuza, sanal makinenize veya bulutta dağıtmanıza yardımcı olur. Herkes, işlerini güçlendirmek için ihtiyaç duyacakları gerekli uygulamayı bulabilmeniz için geniş bir kategori kategorisini kapsadık. Webuzo, onları korumak yerine uygulamaları kullanmaya daha fazla odaklanmanızı sağlar.

 

Bulut Örneklerini Yönet

Webuzo’yu kurmak bir parça kek kadar kolay. Kullanıcılar çeşitli Apps’ı geliştirme ortamınızda veya sunucunuzda veya bulutta dağıtabilir. WEBUZO, etki alanlarını çok kolay yapılandırmanızı sağlar. Bir düğmeye basarak sahip olduğunuz birden çok alanda Apps dağıtabilirsiniz. Geliştirme amacıyla Webuzo paketleri ‘hazır hazır’ şeklinde gelir. Yani en sevdiğiniz uygulamanın paketini indirin> unzip it> en sevdiğiniz sanal uygulama programıyla açın. Sunucularınızın kurulumcusu da kullanılabilir. Webuzo’yu Amazon Cloud’da dağıtmak, Webuzo Cloud Launcher ile diğerlerinden çok daha basittir.

 

 

Hepsi bir arada

Webuzo yığını, WordPress, Joomla gibi modern web uygulamalarının geliştirilmesi ve test edilmesini büyük ölçüde kolaylaştıran tüm gereksinimlerle kendine yeten bir ortam sağlar.
PHP, Pearl, Python, J

ava komut dosyalarını birkaç dakika içinde dağıtmanın tüm zorluklarını yönetmek için halen bir Webuzo yığını yeterlidir. Webuzo, PHP, Apache, MySQL, Perl, Python, FTP, Apache Tomcat vb. Karışımların hepsi tek bir pakete yerleştirilmiş olup, sonsuza dek yapılandırma zorunluluğunu ortadan kaldırır.

 

 

Uygulama Yöneticisi


Webuzo, yerleşik Softaculous otomatik yükleyiciyle birlikte gelir; bu, betikleri el ile sunucunuzda ve diğer pek çok bölmede kurmanın baş ağrısını azaltır. Webuzo, sunucudaki uygulamaları kolayca ve rahat bir şekilde yönetir. Webuzo favori komut dosyalarını sunucunuza yüklemekle ilgilenirken kullanıcı sadece arkanıza yaslanıp dinlenebilir. Webuzo Cloud Launcher, basitleştirilmiş GUI’si ile Amazon Cloud üzerinden uygulama yönetmesine olanak tanır. Uygulamalarınızı yönetme, yükleme, yedekleme, geri yükleme, düzenleme yükleme, yükseltme ve benzeri işlemleri içerir.

 

Sunucu Yöneticisi

Alanlarınızı, FTP kullanıcılarını vb. Yönetmek bazen çok sıkıcı olabilir. Webuzo, çok işlevli olmakla birlikte, web yöneticilerinin hayatlarını basitleştiren bir Sunucu yönetim aracı olarak da çalışır. Alanları, FTP kullanıcılarını, DNS kayıtlarını ve MX kayıtlarını yönetmek, Cron işi, MySQL ve MongoDB ile veritabanı yöneticiliği ve iyi bilgili bir veritabanı sihirbazını yönetmek için olağanüstü bir tasarımla Extremently basitleştirilmiş arayüz. Webuzo’nun kendine özgü özelliklerine katkıda bulunan CSR’ler, özel anahtarlar, Cerftificates, IP engelleme, SSH engellemeleriyle güvenliğinizi kontrol edin.

Etiketler:
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir