WhatsApp: Anpinn işlevi geldi!!

admin 29 Tem 2017 Genel 90  0

Bu özellik birçok kullanıcılara rahatlama getirmek olasıdır.
Mart ayı ortasında o WhatsApp sohbetler için Anpinn fonksiyonu üzerinde çalışmakta olduğunu açıklandı. Şimdi, sadece Drotr ile yeni bir rakibin aldığı popüler Messenger hizmeti, son sürümde bu kullanışlı özelliği entegre bir güncelleme yayınladı. WhatsApp kullanıcıları bu nedenle artık sohbetleri StickWindow olabilir.

Nasıl çalışır
Yeni Anpinn işlevi çok sezgisel tasarlanmıştır. Fonksiyon kolay şeyi yapar: sohbet bar konuşma veya grup üst iğneleme için üzerinde uzun basın uzanır. Sonra açık çeşitli seçenekler ile ünlü bar. Bu birinde artık Anpinn seçeneği (pin simgesi) bulur. Bu tıklarsanız, seçilen sohbet üstüne listede dolaşır. Eğer sohbet ekli değil misin, sen yine biraz artık onu dokunun ve daha sonra çapraz pim ile ikonuna tıklamanız gerekiyor.

sohbetler ve gruplar için Anpinn işlevi

Kullanıcılar sohbet listesindeki üst derhal konuşmaları veya grupları StickWindow olabilir. Kullanıcı “Pin” kaldırır kadar uzun sohbetler üstündeki listede görüntülenir Yani önemlidir. Böylece onlar tüm listesinde gezinmek zorunda kalmadan hızlı ve kolayca ulaşılabilir. Bu elbette bütün kullanıcılar bir birçok farklı kişiyle günlük sohbet büyük bir avantaj, ama özellikle önemli sohbet ortağı (sevgilinizin, okul ya da iş arkadaşları, aile üyeleri, vb) kiminle onlar günde birkaç kez alışverişinde var için.

 

 

 

PRO EVOLUTION SOCCER
eed1226b6ab8000189334bb8affcfaa5
Sesli Siteler
Sevgilinizin Duygusallık Fobisini Yıkın
Sesli Görüntülü Sohbet
Haftada Bir Balık Yiyen Çocuklar Daha Zeki Oluyor
Haftada Bir Balık Yiyen Çocuklar Daha Zeki Oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir