WordPress Tema Dedektörü ile alakalı

admin 18 Tem 2018 Genel 113  0

WordPress Tema Dedektörü ile alakalı

 

WordPress Tema Dedektörü, çevrimiçi olarak kullanabileceğiniz birfazlaca SEO aracından biridir. Öncelikle muayyen bir WordPress sitesinin temasını algılamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir araçtır. bununla birlikte kullanılan eklentileri de idraklayabilir. Bu, dedektörü, WordPress sitelerini kontrol etmenin manuel yöntemini değiştiren bir ilerlemedir. Bu araçla, sizi ilgilendiren bir WP sitesinin temasını bulmak için çok fazla zaman harcamazsınız.

Aracı kullanmak için sadece bir internet bağlantısına ihtiyacınız var. İndirme veya satın alma gerekmez. Tespit için site URL’sinigirmeniz ihtiyaç duyulan metin kutusunu tıklamanız yeterlidir. “Gönder” düğmesine tıklayın. Sayfa, kullanılan tema ve eklenti yada eklenti türlerini içeren bir sonuç üretecektir. Sonuç, tema isminı, yazar adını ve öteki bilgileri yada bir temanın özelleştirilip özelleştirilmediğini gösterir. ayrıca, sayfayı daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için eklentiler hakkında bilgilere bir bağlantı içerir. Bunlar, kendi sitelerinizi daha işlevsel ve etkili hale getirmek için aynı temayı ve eklentileri kullanmanıza veya optimize etmenize yardımcı olacaktır.

Araç, en yeni ve güncel temalarla güncel kalmak isteyen sizin gibi WordPress kullanıcıları için mükemmeldir.Özellikle, araç hangi temaların trafik oluştururken daha etkili olduğunu belirlemenize destek verir.

belirli bir sayfayı analiz etmek için para gerektirmeyeceğinden, WordPress Tema Detektörü faydalıdır. Sayfa URL’sini girdikten sonra, sonuç birkaç saniye içinde üretilir. Bu, dedektörün bir internet sitesinin şu anda kullandığı tema ve eklentiler ile alakalıdaha az maliyet bilgisi bulmak için kolay ve hızlı bir araç olmasını sağlar.

Araç sayesinde, sayfalarınızı ücretsiz olarak kolayca güncelleyebilirsiniz. Sayfalarınızı her vakit güncelleyebilir ve daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Araç, mali açıdan daha kabiliyetli olan öteki kişiler kadar rekabetçi olmanıza yardımcı olabilir. Bugün WordPress Tema Dedektörü kullanın!

Finish

Iphone’da Gizli Klasör Oluşturun!
Sinameki Zayıflatır Mı?
Faydalı OS X Terminal Kullanım Örnekleri
Kilitlenen Android Telefonlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir