Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
erisime-engelli-sitelere-nasil-girilir

Yasaklı Sitelere Google

admin 14 Mar 2019 Genel 342  0
0nur - SEO

Translate ile Giriş

Yasaklanmış sitelere mi girmek istiyorsunuz? Yasaklı sitelere Google Translate ile giriş işlemi yaparak direkt olarak sitelere erişiminizi sağlayabilirsiniz.

Google Translate ile Yasak Sitelere Giriş

Sitelere giriş yapmanız için izleyeceğiniz işlem basamakları olacak. Yasaklı sitelere Google translate ile giriş yapmak için belirlenmiş olan adımları takip edin. Direkt oalrak siz de yasaklı olan sitelerde aktif şekidle hareket edebileceğinizi göreceksiniz.

İlk adımınız elbette translate sayfasını açmak olacak. Bunun için direkt olarak Chrome kullanılabilir. Giriş yaptıktan sonra translate yazmanız yeterlidir. Bu sayfa üzerinden diğer işlem basamaklarına geçebilirsiniz.

İkinci adımınız ise girmek istediğiniz sitenin linkine ulaşmak olacak. Linkini belirlemiş olduğunuz sitenin translate sayfasında görüntülenmesi şart. Linki kopyalayarak metin yapıştır şeklinde verilmiş olan alana yazmalısınız. Bu alana linki kopyaladıktan sonra tercüme et tuşuna basmalısınız.

Tercüme işlemi gerçekleştikten sonra siz de siteye girişinizin olduğunu göreceksiniz. Bu sayede direkt olarak siteye giriş yapabiliyor son derece avantajlıdır. Yasaklı sitelere giriş yapmak için ne yapılır sorusuna verilen yanıt translate üzerinden olduğu sürece bu adımları takip ederek giriş işleminizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

DNS Değiştirme

Giriş işleminizin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için DNS de değiştirebilirsiniz. Bunun için sunulmuş olan DNS numaraları var. Direkt olarak o numaraların yazılması ile giriş işleminizi farklı bir ülkeden giriyor gibi göstermeniz durumunda yasak olan sitelerin direkt olarak açıldığını göreceksiniz. Oldukça hızlı bir işlem olduğundan zaman kaybetmeden giriş işleminizin gerçekleşecek olduğunu göreceksiniz. DNS numaraları verilmiştir. Bu numaralara bakarak sizin DND numaranızın değiştirilmesi mümkündür. Gereken basamaklarını takip ederek işleminizi yapabilirsiniz. Yasaklı sitelere giriş için DNS değiştirme işleminin yapılması mümkündür. Kolay şekilde işlem yaparak adım atabilirsiniz.

Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Sefamerve Hac Malzemeleri Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Duygusal Boşluk Kilo Aldırıyor
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir