Firefox

Yeni Firefox: Hızlı

admin 19 Kas 2017 Genel 113  0

Yeni Firefox: Hızlı. Ve gerçekten çok iyi.

Bugün, markamızın yeni tarayıcısını – Firefox Quantum‘u tanıtmaktan coşku duyuyoruz.

Öncelikle, yeni Firefox’un şimşek hızıyla olduğunu görmüş olacaksınız. Aslen, bir yıl önceki iki kat hızlı keyfinı çıkarabilirsiniz. Yeni tarayıcımız daha da güçlüdür. Firefox’u baştan aşağı yine keşfettik, bugün Web’i izlemek, dinlemek, oluşturmak ve çevrimiçi oynarken nasıl sınırsız olarak kullanacağınıza odaklanıyoruz. Tamamen farklı hissettiren, çağıl, hızlı ve verimli bir tarayıcı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu aşamada bizimle aynı fikirdeyiz: Yeni Firefox, web deneyiminizde bir miktar sıçrama.

Firefox’u kullanırsanız, Web’i herkes için açık ve erişilebilir olan global, kamusal bir kaynak olarak tutmak için çalışan bir hareketi de destekliyorsunuz. Bağlarımsız, kar amacı gütmeyen bir organizasyon olarak, 2003 yılından bu yana çevrimiçi hayatınızı denetim etmenize yardımcı olan, daha sağlıklı bir İnternet teşvik etmek için açık teknolojilerin geliştirilmesini ve siyaset girişimlerini yönlendiren ürünleri oluşturuyoruz. Sizi bütün faaliyetlerimizin merkezine yerleştiriyoruz.

Dünya çapında Mozilla topluluğu adına büyük gururla bugün yeni Firefox’u tanıtmaktayız: Hızlı. Ve gerçekten çok iyi.

karaca-zuccaciye-müsteri-hizmetleri-iletişim-tel
Karaca Home Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası
gece patlamış mısır yemek ,patlamış mısır kalori ,canan karatay mısır ,karatay diyeti haşlanmış mısır ,yağsız patlamış mısır
Canan Karatay Patlamış Mısır Diyeti
Anne Sütünün 10 Faydası
Anne Sütünün 10 Faydası
dunyanin-en-zengin-sehirleri
Dünyanın En Zengin Kentleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir