Sponsor Reklam
Sponsor Reklam
erisime-engelli-sitelere-nAasil-girilir

Zenfone Modellerine

admin 14 Mar 2019 PS4 OYUNLARI 340  0
0nur - SEO

Pokemon GO Kurulumu

Asus Zenfone gibi İntel işlemcili cihazlarda Pokemon Go oyunu yeni aplikasyonla birlikte mümkün hale gelmiştir.

Bir anda bütün dünyayı saran Pokemon Go oynamak isteyen İntel işlemcili cihaz kullanıcılarının hayal kırıklığı nihayet sona erdi. Bilindiği gibi aktif görevler vererek her yerde oynanmaya başlanan Pokemon Go android ve app cihazlarda rahatlıkla oynanabilmektedir. Ancak Asus Zenfone gibi İntel işlemci kullanan cihaz sahibi oyun severler bu oyunu oynamak istediklerinde boyunları bükük kaldı. Bu güne kadar birçok kullanıcı bu oyunu oynamanın yolunu aramakta ancak elleri boş kalmakta idi. Ancak Almanya Google Play Store’da yanyımlanan yeni sürüm sayesinde artık İntel işlemcili cihaz kullanıcıları da bu oyunu oynayabilecek. Zenfone modellerine Pokemon GO kurulumu yapmanın yolu ise gayet basit birkaç işlemden geçmektedir.

İntel İşlemci Pokemon Go Yükleme Yöntemi

Öncelikle oyunun 0.29.2 sürümü cihaza indirilmelidir. Ancak cihazın Ayarlar menüsünde yer alan Güvenlik sekmesine girerek “Bilinmeyen kaynaklar”  seçeneği aktif edilmediği sürece indirme gerçekleşse de kurulum işlemi yapılamaz. Çünkü bu seçenek cihazın dışarıdan yapılacak yüklemelere kapatılarak virüs girmesini engellemeyi amaçlayan bir önlemdir. Bu seçeneği aktif etmeden İntel işlemcili cihazlarda Pokemon Go oynamak mümkün olmamakla birlikte, seçeneğin aktif hale getirilmesi halinde cihazda küçük de olsa bir güvenlik açığı meydana gelebileceği de unutulmamalıdır.

Bu seçim yapıldıktan sonra yeniden aplikasyonu indirilen yere gelinerek tıklanır ve oyun telefona kurulmaya başlar. Kurulum işlemi bittikten sonra Google Hesabı ile uygulamaya giriş yapılarak oynanmaya başlanabilir. Ancak yine de bu aplikasyonla, konum bilgilerinin görülememesi gibi, bazı problemler çıkabilmektedir. Zamanla bu problemlerin de giderilerek İntel işlemcili cihazlarla Pokemon Go keyfi sınırsız yaşanabilir diye umut etmekteyiz.

PSVR Nasıl Televizyonsuz Kullanılır
PSVR Nasıl Televizyonsuz Kullanılır?
Facebook Canlı Yayın Yapma Özelliği Nasıl Kullanılır?
Windows 10 Anniversary Nasıl Yüklenir?
Otomatik konuşma tanıma hala büyük sorunlar yaşıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir